Immár 15. alkalommal rendezték meg Gödöllőn az Aranytoll egyházmegyei helyesírási versenyt, amelyen iskolánk minden évben képviselteti magát, és diákjaink rendre szép eredményeket érnek el.
Az idei versenyen tanulóink az alábbi helyezéseket szerezték:
2. évfolyam
- Boldizsár Sára – 13. helyezés
Felkészítő: Orosz Istvánné - Kolbeek Ádám – 11. helyezés
Felkészítő: Bognárné Szabó Csilla
3. évfolyam
- Kéri Kornélia – 6. helyezés
Felkészítő: Rajtáné Bártfai Andrea - Pákozdi Andor – 2. helyezés
Felkészítő: Takács Tímea
4. évfolyam
- Revuczky Szofi – 5. helyezés
Felkészítő: Kovácsné Sevella Zsuzsanna - Buresch Zselyke – 21. helyezés
Felkészítő: Orosziné Kufcsák Zsuzsanna
5. évfolyam
- Molnár P. Barnabás – 10. helyezés
Felkészítő: Szűcs Zita - Lengyel Maja – 17. helyezés
Felkészítő: Szűcs Zita
6. évfolyam
- Magyari Nóra Lili – 6. helyezés
Felkészítő: Pálfalvi Andrea - Nagy Dániel – 12. helyezés
Felkészítő: Bordás-Giesz Istvánné
7. évfolyam
- Huszár Viola – 8. helyezés
Felkészítő: Szűcs Zita - Kristóf Zsálya – 2. helyezés
Felkészítő: Szűcs Zita
8. évfolyam
- Halász Lili – 7. helyezés
Felkészítő: Pálfalvi Andrea - Vágó György – 8. helyezés
Felkészítő: Pálfalvi Andrea
Szívből gratulálunk minden résztvevő diáknak, valamint a felkészítő tanítóknak és tanároknak a kiemelkedő munkához és eredményekhez!



































