ANGOL ÉS NÉMET NYELVŰ SZAVALÓ VERSENY 2024. május 23.

Angol nyelvű szavaló verseny eredménye:

3. évfolyam
 Seres Letti 3. c
 Farkas Eliza 3. a
 Varjasi Lívia 3. c
 Lőrincz Hanna 3. c
 Lendvai Noa 3. c
4-5. évfolyam és 7-8. évfolyam
 Lukács Léna 5. a
 Farkas Bolyk 5. a
 Lengyel Dávid 4. a
 Oláh – Fekete Olivér 5. a
Zsoldos Zsófia 4. a
KÜLÖNDÍJ: Pap András 7. c osztály

Szeretettel gratulálunk a gyerekeknek és felkészítőknek egyaránt!

Német nyelvi szavalóverseny 2024

2024. május 24-én rendeztük meg iskolánkban a német nyelvi szavalóversenyt. Verssel vagy prózával készültek tanulóink, a zsűri három korcsoportban értékelte őket. Pontozták a nyelvi tisztaságot, a szöveghűséget, valamint az előadás által nyújtott hatást. Sokat készültek, gyakoroltak a verseny indulói. Nagy izgalommal várták a megmérettetést, hiszen sokan közülük most álltak ki először németül szavalni.

2. évfolyam

I. Bálint Bianka 2.b

II. Kocsis Flóra 2.a

III. Horváth Gina 2.a

3. évfolyam

I. Bártfai Máté 3.a

II. Tóth Anna 3.b

III. Szekeres Jázmin 3.b

4. 5. és 6. évfolyam (összevontan)

I. Bognár Orsolya 4.b

II. Maró Zalán 5.b

III. Pósalaki Nóra 4.b

IV. Nagy Anna és Nagy Dániel 4.a

Az 5. osztályos tanuló felkészítője Kocsis Anikó,

a 2. 3. és 4. osztályos gyerekek felkészítője Rajtáné Bártfai Andrea.

Köszönetet mondunk a Kolibri Gyerekkönyvkiadó Kft.-nek a gyönyörű német nyelvű gyerekkönyvekért, melyekkel a helyezést elért tanulókat jutalmaztuk.                                                                                                           Rajtáné Bártfai Andrea